6 Ağustos 2012 Pazartesi

Mim vol-1

Spot Işığını Arayan Kız yapmayanlar için herkesi mimlemiş. Bende üstüme alındım ve yapıyorum. E bu soruları cevaplamayan bir ben kaldım sanırsam. Bu da benim ilk mim'im ayy çok heyecanlandım. Neyse uzatmadan başlayayım.   

                         
Çaresi bulunmayan bir hastalığa yakalandınız ve bunun sonucunda yaklaşık 1 yıllık ömrünüzün kaldığını öğrendiniz. Kalan 1 yılınızda ne yapardınız ?
Aklımda olup da okuyamadığım kitapları okumakla başlardım önce. İzleyemediğim filmleri izlerdim. Son 1 yılımı Selenyumla (hani en yakın arkadaşım tayin dolayısıyla başka şehire gitti demiştim bu,o) geçirmek isteyeceğim için onu ne yapıp edip yanıma getirtirirdim. Evet bunu yapardım. Sonuçta son yılımı mutsuz geçirmemi kimse istemez heralde. Daha sonra 'en büyük pişmanlığım'la barışmaya, şans meleğimle ise en yakın arkadaş olmaya çalışırdım. 


Fobileriniz , takıntılarınız var mı ? Varsa neler ?

Yılanlardan çok korkuyorum gerçek hayatta görmedim ama adını duymamla bile kaşınmaya başlıyorum. Gerçi bir keresinde Selenyumcuğum yılanla fotoğraf çekindiği için yılana shop bile yapmıştım ama neyse. Böcekleri sevmiyorum. Bir de takıntıdan sayılırsa, küçüklükten beri salondaki koltukların arkasında ve yatağımın altında birilerinin olduğu varsayımlarım var hani sanki o da girince ışığı açmazsam yanıma geleceklermiş gibi. Komik, farkındayım ama böyle hissediyorum bence.


Bir sabah kalktınız ve dünyada hiç bir insan olmadığını öğrendiniz, ne yapardınız ?

Çıldırırdım heralde o ne öyle yalnız başıma n'pıyım koskoca dünyada. Zaten etrafımda insanlar olduğu halde sıkılıyorum bir de kimsenin olmadığı gerçeği... Yoo, olamaz ya. Olmasın böyle birşey istemiyorum.

Dünyayı dolaşmak isteseniz hangi ülkeden başlardınız ? Neden ?

Fransa'dan başlardım heralde. En çok orayı görmek istiyorum. Sonra da tek tek Amerika'nın bütün eyaletlerini gezerdim.İtiraf edin prens/prensese dönüşür diye kaç kurbağa öptünüz ?
Tamam itiraf ediyorum! Hiç öpmedim. Öpmek isteyeceğimi de sanmıyorum ıyy. Hani olmaz ya öptüm diyelim. Kesin öptüğüm kurbağa şu dokununca bilmem kaç saniyede öldüren cinsten olur. Olur bak, valla.


En son yaşadığınız küçük düşürücü, unutamadığınız olay ?En son mu hatırlamıyorum ama birgün ingilizce dersindeydik. Paragraf yazın demişti hoca. Bende iki tane yazmıştım. Birincisini okudum sorunsuz. Herkes okudu bari ikincisini okuyum dedim. Hay demez olaydım başka birşey desem duymaz fısıltı gibi bir 'hocam' dedim. 'Evet noldu?' dedi. Arada oluyor bana böyle hastalık mı bilmiyorum ama. Birşeyi sesli okurken duraksayıp daralıyorum. İkincide de öyle oldu. Birde sıfat yerine isim koymuşum tahtaya çıkarıp onu anlattı iki saat yerin dibine girdim resmen. Yok bence inadına yapıyor, olabilir yani. Görmüyon mu oğlum nefes alamıyoz şurda bayılcaz sende gel tahtaya diyon hala.Tövbe ya.
Asla yanınızdan ayırmadığınız 3 şey ?

Telefonumu ayırmam yanımdan. Bazen de çantamı zaten anahtarım paralarım falan hep çantamtadır. Aklıma da başka birşey gelmiyor şuan.
Hayatınızın bir kitap/ film olmasını isteseydiniz hangi kitap/film olmasını isterdiniz ?
Criminal Minds veya CSI: NY olmasını isterdim ama tabi ki seri katillerden veya ölen zavallı cesetciklerden biri olmak istemezdim. O dizilerdeki adli tıpçılardan biri yada SIAE ajanlarından biri olmak  daha cazip.
En yakın arkadaşınızın bir uzaylı olduğunu ve sizi ilk denek olarak kendi gezegenine götüreceğini öğrendiniz, ne yapardınız ?

Tekmeyi basardım. O beni kullanacak bir de deneye denek için bende hay hay mı diycem.Git yoldan geçen birini bul niye ben ? Zaten herşey benim başıma gelir teorisine meyilliyim. Sende gel bunu doğrula oh mis.

İsviçreli bilim adamları görünmezlik hapını buldu ve siz bu hapı kullanan ilk kişisiniz. Hapı kullandıktan sonra yapıcağınız ilk şey nedir? 
Eskiden olsa şans meleğimi bulup evini öğrenirdim. Ama ben bu hapı daha yararlı birşey için kullanmak istiyorum. Nefret ettiğim kişileri öldürebilirim mesela sence de ne güzel demi. Kimse benden de şüphelenmez.  Onlarda kendilerini nefret ettirmeselermiş canım. N'yapabilirim.  


Eğer hala bu soruları cevaplamayan varsa. Benden ona gelsin bu sorular. Bu da 'sıradaki şarkı balıkesirdeki eltimgillere gelsin' tarzında oldu. Hadi yeniden görüşene kadar hoççakalınn :) 

2 yorum:

  1. İyiki cevaplamışsın. İlk mimin benden gelmiş oldu. :)
    Cevaplarına bayıldım. "Kesin öptüğüm kurbağa şu dokununca bilmem kaç saniyede öldüren cinsten olur. Olur bak, valla." ve "Zaten herşey benim başıma gelir teorisine meyilliyim. Sende gel bunu doğrula oh mis." yorumlarına baya güldüm. İnan yalnız değilsin. Benim de hep başıma geliyor. :D

    YanıtlaSil
  2. Ben buraların daha yenisiyim senden bu yorumları almak güzel geldi gerçekten :)
    Seni güldürebildiğime sevindim :D

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...