16 Eylül 2013 Pazartesi

Yaşasııııın Back to School oldu Fuck to School

Merhaba^^ Ben geldiiim. Nasılsınız? Ben kötüyüm valla. Ama nedeni bugün okulların açılması değil. Ben yazın baya sıkılmıştım evde. Bir yerlere de gidemedik. Okulun açılmasına bir hafta kala ağlama krizleri geçiriyordum artık. Yazın ilk haftalarında bilgisayar başındaydım sürekli, dizi izliyordum birsürü. Bir yerden sonra onlar da sıkmaya başladı. Sıkıntıdan ders çalışıyordum yahu.
Neyse sonra bitti bu ölüm gibi tatilim. Bugün heyecanla okula gittim. Geçen sene yeni açılan ortaokul bizim ek binanın yarısını almıştı, okulları yapılıyormuş,  tamamlanmamış daha bu sene de tamamını aldılar. Seneye gidecekler inşallah. Haliyle çoğu sınıf açıkta kaldı. Fizik, kimya laboratuarı, kütüphane, bilgi işlemi sınıf yaptılar geçici olarak. Bizim sınıf da fizik laboratuarı olmuş. Öğretmen masasında çeşme var :D Doğalgaz bağlantısı var, masalarımız telefonları şarj etmek için ideal :D Aslında güldüğüme bakmayın tam rezillik. Normal sıra yok volmetre derecelerini gösteren falan masalar var. Okulun bir suçu yok burda okulumu gömmüş gibi olmayayım ama. Hepsi Milli Eğitimle alakalı sanırım. İşte.. Masalar 3 kişilik ondan dolayı. Ama bizim grup 4 kişilik... Sevo, Sırık, Sırık'ın arkadaşı, ben. Onlar 3'ü yan yana oturdular. Sinirim bozuldu, ama buna değil. Konuşmuyoruz fazla aramızın açılmasından korkmuyorum. Yalnız kaldım o yüzden. Sınıftaki kızlarla konuşuyorum ama fazla samimi değilim ki onlarla. Çilek de dil sınıfında. Onun yanına gidiyim dedim; onu da bulamıyorum, okulun içinde mal gibi dolanıp durdum her tenefüs. Hayır sınıfta otursam da yapacak birşey yok. Yeminlen bunaldım. Çilek 'O okulda senden başka muhteşem insan ve arkadaş yok.' demişti. Hani ya yalan valla. Olsam yanımıza gelirdin heralde. Tabi arkadaşı var dil sınıfında onunla benim kadar samimi değil ama yine de gelemiyor beyefendi. Daha da gidersem onların sınıfına 2 olsun. Sinir etti beni. Gerçi sabah Sevo'yu uzun bir aradan sonra görünce Çilek'in yanından onun yanına gitmiştim. Ona kırılmış olabilir mi acaba. Ama olsaydı öyle birşey söylerdi sanki. Bilemedim... Ayrıca geçen sene de böyleydi. Ama yazın arada ki soğukluğu kapattık diye düşünmüştüm.
Onun dışında sınıf arkadaşlarım fazla değişmedi. Birkaç sorun çıkaranları yollamışlar başka sınıflara.  Hocaları değiştirmişler falan. Sadece matematikçiyi beğenmedim. 9'dayken dersimize girmişti. Bizden çok soru çözüyordu evde. Marmarayı dereceyle bitirmişti heralde. Ne kadar bilirse bilsin anlatamadı mı dersini, olmuyor... Anlayamıyorum bir türlü adamdan. Ayrıca devamsızlık 10 gün, geçme notu 50 oldu. Uyuyordum ne güzel. Öf. İçinizi bu kadar bunalttım kusura bakmayın bari bu da şarkımız olsun.
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...